Światłowód w Mieczewie - operator

Warto wiedzieć, że światłowód w ramach projektu POPC ma możliwości, aby swoje usługi świadczyli różni operatorzy (nie tylko INEA).

Jednym z takich operatorów będzie, znanym większości z nas, operator świadczący do tej pory dostęp internetowy do ogólnej sieci - Aerostrada. 

Poniżej przedstawiamy ofertę jaką będzie świadczył ten dostawca między innymi w Mieczewie.


W przypadku pytań sugerujemy bezpośredni kontakt z operatorem.

 • Są sygnały od innych operatorów, że będą zabiegać o umowy i przejęcie części użytkowników ?
  Po pierwsze daje to większe pole negocjacyjne.
  Po drugie, każdy ma aktualnie jakieś umowy na net, gsm, tv-sat i w zależności od obecnych umów różnie mogą kształtować się oferty dla poszczególnych mieszkańców.

  0 Lubię
 • Pierwszym operatorem jest Aerostrada, z czasem pewnie pojawią się inni :) Ważne, aby mieć ŚWIADMOŚĆ, że INEA nie jest jedynym operatorem i nie ma konieczności od razu podpisywania umowy, zwłaszcza w sytuacji, gdzie są umowy wiążące (promocje) z poprzednimi operatorami.

  1 Lubię
 • Dokładnie o tym myślę. Przykładem klienci Plusa czy Polsatu korzystający z SmartDom- mogą mieć bonusy.

  0 Lubię
 • Może kogoś zainteresuje - T-mobile ma na swoich planach już światłowód w Mieczewie. Podłączenie wykonują w przeciągu kilku dni po rozmowie z konsultantem i złożeniu takiej dyspozycji.
  Na ich stronie internetowej można sprawdzić swoja lokalizację i możliwość podłączenia.
  Odwrotnie jest z Plusem. Nie mają na swoich planach oraz w wyszukiwarce na stronie www inwestycji w Mieczewie, co więcej nie interesuje ich to zbytnio a rozmowa wygląda jak dyskusja ze ścianą.
  Istnieje podział rynku między operatorami niestety.

  0 Lubię