MIECZEWSKI HUFIEC MIOTAJĄCY – już działa !

Kwestie organizacyjne mamy już za sobą :)

Szanowni Mieszkańcy Mieczewa,

w dniu 2015-11-23 w Świetlicy Wiejskiej w Mieczewie u.l Szeroka 3 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Miłośników Mieczewa „Mieczewo-nasze miejsce” zwołane w celu powołania sekcji sportowej petanque.

Po spełnieniu wymogów formalnych związanych ze zwołaniem zgromadzenia, przedstawiono zebranym treść wniosku Zarządu Stowarzyszenia dotyczącego powołania: „MIECZEWSKIEGO HUFCA MIOTAJĄCEGO” SEKCJI SPORTOWEJ PETANQUE PRZY STOWARZYSZENIU MIŁONIKÓW MIECZEWA „MIECZEWO – NASZE MIEJSCE” .Przedstawiono także treść regulaminu sekcji i wniosek o wydanie zgody na przystąpienie do Polskiej Federacji Petanque.

Pod głosowanie poddano uchwałę o następującej treści:

"Zebrani w dniu 2015-11-23 w MIECZEWIE

zgodnie z zapisami Statutu - Rozdział 2 par. 6 oraz Rozdział 4. par 16 p.5 pp.7. postanawiają powołać:

MIECZEWSKI HUFIEC MIOTAJĄCY” SEKCJĘ SPORTOWĄ PETANQUE PRZY STOWARZYSZENIU MIŁONIKÓW MIECZEWA „MIECZEWO – NASZE MIEJSCE”, oraz zatwierdzają treść regulaminu sekcji zgodnie z załączonym wzorem. Ponadto zebrani wyrażają zgodę, by „MIECZEWSKI HUFIEC MIOTAJĄCY” wystąpił o przyjęcie w poczet klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Petanque."

Uchwała została przyjęta

(W głosowaniu wzięło udział 9 osób, 9 głosów oddano za przyjęciem uchwały).

W tym samym dniu Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Mieczewa podjął uchwałę o powołaniu na stanowisko Kierownika Sekcji Krzysztofa Borowiaka.

Tak oto w Mieczewie powstał klub sportowy. Na dzień dzisiejszy w klubie zrzeszonych jest jedenaście osób.

Zaciąg do mieczewskiego hufca trwa !!!

W zakładce „regulamin”, na naszej stronie można pobrać formularz deklaracji uczestnictwa w klubie. Udział w tym przedsięwzięciu jest odpłatny – na szczęście roczna opłata nie jest wysoka i nie powinna nikomu zrujnować budżetu. Dla członków Stowarzyszenia Miłośników Mieczewa wynosi 33 zł na rok, dla tych, którzy nie są członkami stowarzyszenia 99 zł, a dla niepełnoletnich 49,50 zł.  (Uwaga ! Mieszkańcom Mieczewa , którzy jeszcze nie są członkami Stowarzyszenia Miłośników Mieczewa wyjaśniamy, że składka na stowarzyszenie wynosi 50 zł, a to oznacza, że korzystniej finansowo będzie zapisać się i do stowarzyszenia i do klubu jednocześnie - razem opłaty roczne wyniosą 83 zł )

Ponadto informujemy, że od tych klubowiczów, którzy będą występować o licencje zawodnicze nie będziemy już pobierać żadnej opłaty (licencje opłacimy ze składki członkowskiej), posiadanie licencji nie jest niezbędne do brania udziału w większości zawodów. Pozwala jednak na zobrazowanie postępów poczynionych w tej dyscyplinie sportu w szerokim kontekście graczy polskich i zarejestrowanie osiąganych wyników w oficjalnych rankingach prowadzonych przez PFP.

Plików:
pdf.png Deklaracja przynależności do sekcji pentaque HOT
Data 04-01-2016 14:57:35 Wielkość pliku 156.59 KB Download 954 Pobierz

Wypełnione deklarację można przesłać do Kierownika Sekcji email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plany na 2016 rok

Konkretyzuje się już także terminarz rozgrywek, w których mamy zamiar brać udział:

Szczegóły w zakładce " Terminarz rozgrywek" i na forum.