Przebudowa mieczewo.com - niekończąca się opowieść

Na początek zagadka - kto wie, która to już zmiana naszego serwisu mieczewo.com ?

Stali czytelnicy już dawno zauważyli, że strona internetowa naszej wsi przeszła kolejną przebudowę. Wszyscy chyba już zdążyli się do tego przyzwyczaić - biorąc pod uwagę ilość zmian od początku funkcjonowania mieczewo.com tj. od połowy 2009 roku.

Tak naprawdę jest to powrót do poprzedniej wersji tzw. szablonu, który został odświeżony i przystosowany do obecnych trendów. Najbardziej jest to widoczne w wersji mobilnej na urządzeniach typu smartfon czy też tablet. Obecnie ok. 25% użytkowników naszego serwisu korzysta z tego typu urządzeń.

Zmiana ta pociągnęła za sobą pewne inne modernizacje. Został przebudowany dział ogłoszeń. W tej chwili działamy w oparciu o zupełnie inny komponent, które daje więcej ciekawych możliwości i opcji. Osoby testującej uważają, że sposób zamieszczania ogłoszeń jest prosty i intuicyjny, a o to właśnie chodzi. Zachęcam do zamieszczania ogłoszeń - postaram się je dodatkowo promować na naszym fanpagu na Facebooku. 

Trochę został zmodernizowany układ strony głównej, dzięki czemu więcej materiałów zostało "wyciągniętych" na start. Ku mojemu zdziwieniu (za każdym razem zmiany przyjmowane są z dużą krytyką i oporem) taki układ znalazł pozytywny oddźwięk wśród czytelników, a to rzadko się zdarza. Od pewnego czasu funkcjonuje na stronie głównej dodatek, który umożliwia podgląd informacji pojawiających się na serwisie mosina.pl i czasmosiny2.pl, dzięki czemu szybko możemy zobaczyć czy coś nowego lub istotnego się tam pojawiło.

W dalszych naszych działaniach będziemy się starać, aby promować wydarzenia, akcje, działania, o których czytelnicy będą chcieli nas informować, pisać na ten temat itd. 

Jak zawsze zachęcam do współtworzenia serwisu mieczewo.com

O tym jak przygotować materiał na stronę pisałem w artykule: Napisz i prześlij artykuł

Jeszcze wiele należy tu zmienić, ale jeżeli sami macie sugestie lub propozycje - piszcie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.