Leyout - remodeling

W styczniu przeżyliśmy zmiany praktyczne (integracja forum z serwisem głównym itp.), tak więc z obchodami 5 urodzin (26 czerwca) wypadałoby wprowadzić jakieś zmiany. W związku z tym postanowiłem zdecydować się na odnowienie layout-u i niewielką przebudowę strony frontowej.

Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany uprzyjemnią codzienne korzystanie z naszego serwisu.

Jako ciekawostkę podam, że na dzień dzisiejszy ok. 30% użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych typu smartfony i tablety. Oby docenili responsywność serwisu, która w znacznym stopniu ułatwia przeglądanie.

 

 • Wnerwia mnie zbyt duża ilość języka angielskiego np ;-2 AUG czy nie idzie napisać normalnie 2 Lipiec temp 33 st. Polacy nie gęsi ..............................................

  0 Lubię
 • popieram, bo obecnie Polacy to tacy ludzie bez dumy - spójrzcie jak o swój język dbają Francuzi, Rosjanie czy Włosi.

  0 Lubię
 • Panowie - nie ma problemu. Użyte moduły w budowie strony nie posiadają tłumaczenia na język polski. Jeżeli znajdzie się chętny do przetłumaczenia - proszę o kontakt na adres admin@mieczewo.com. Prześlę odpowiedni plik, który należy przetłumaczyć.

  0 Lubię
 • moduły? "remodeling" to po naszemu "przebudowa/przeprojektowanie/przerobienie/zmienianie/przemodelowanie".

  0 Lubię
 • W dyskusji poruszone zostały dwie różne sprawy. Pierwsza to tłumaczenia "rozwiązań", które zostały zastosowane przy budowie strony. I w tym temacie gorąco zachęcam do prac "społecznościowych" i wykonania tłumaczenia.
  Druga sprawa to słownictwo używane w samej treści. To temat do długiej dyskusji - owszem Polacy nie gęsi i swój język mają, ale niestety nawet tego nie potrafią gramatycznie/ortograficznie używać. A zapożyczenia z języków obcych są uzupełnieniem naszego bogatego języka, dzięki któremu możliwość i tak duże, zwiększają się jeszcze bardziej.
  Niestety nie jestem po filologii języka polskiego ani żadnego innego, a częściej poruszam się w branży technicznej - jeżeli komuś przeszkadza język, którym staram się pisać - to przepraszam i jednocześnie zachęcam (po raz kolejny) do współpracy. Reportaże z Gruzji (i nie tylko) mile widziane :)

  0 Lubię
 • Reportaże powiadasz??? Hmmm.... jakiś czas temu miałem pomysł i chęć opowiadania o przygodach. Jakoś pomysł mój nie został zrozumiany i w moim rozumieniu został zaorany. A dziś to mi się jakoś nie chce.

  0 Lubię
 • Ha - widzisz. Przy podejściu takim jak piszesz... to mieczewo.com już dawno by nie istniało. Łatwiej powiedzieć - trudniej zrobić. Niech Ci się chce - foty już mam (przynajmniej parę) - teraz wystarczy usiąść i trochę napisać. No nie daj się prosić :)

  0 Lubię