Relacja ze spotkania Dzień Kobiet w Mieczewie 2018

16.03 o godz. 17.00 w Mieczewie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Pięknie przygotowane stoły pełne pysznych ciast i kawa umilały Paniom czas. Nie zabrakło także wielu „kobiecych” atrakcji, które cieszyły się wśród uczestniczek dużym zainteresowaniem.

 Panie mogły skorzystać z wykonania makijażu przez profesjonalistki w dziedzinie  wizażu Panią Elę Zimniak makeup and hair i Magdalenę Wołyńską

Część z Pań relaksowała się przy świecach podczas masaży w wykonaniu Pani Klaudii Marciniak. W między czasie odbył się pokaz kosmetyków firmy Avon, które reprezentowała Pani Ilona Finger oraz Izabela Frąckowiak. Każda Pani otrzymały także upominek od firmy Avon.

Podczas spotkania rozlosowano voucher na zabiegi kosmetyczne do salonu fryzjersko kosmetycznego w Świątnikach LaPassion, który wylosowała Pani Anna Szyk - gratulujemy :)

 Całość zostało uwiecznione na przepięknych zdjęciach w wykonaniu Pani Małgorzaty Sobczak Fotografia  zajmującej się fotografią kobiecą, dziecięcą, ciążową i ślubną. Cały fotoreportaż można zobaczyć pod artykułem.  Panie które miały wykonaną sesję zdjęciową mogą bezpośrednio kontaktować się z panią Małgorzatą w celu przesłania zdjęć.

 Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie w tak cudownej atmosferze i jeszcze większym gronie. Dziękujemy Karinie Żydkowiak (członek rady sołeckiej Mieczewa) za zorganizowanie tak uroczego spotkania :)