Waldemar Krzyżanowski - II tura

Długo to trwało, ale mamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych. Na początek klika liczb.

W Protokole wyników głosowania i wyników wyborów Burmistrza Gminy Mosina czytamy:

Na terenie całej Gminy działały 22 obwodowe komisje wyborcze.

Wyborców uprawnionych do głosowania na terenie naszej Gminy było 23193.

Karty do głosowania wydano 10975 wyborcom.

Łączna liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów / z kart ważnych/ to 10703.

Dzięki Państwa zaufaniu i udzielonego mi poparcia, zdobyłem 2934 głosy. Na drugim miejscu uplasował się Pan Jerzy Ryś, który uzyskał 2348 głosów i to z nim spotkam się w II turze wyborów. 

Znamy też Radnych Rady Miejskiej w Mosinie. Jako jedyny komitet / KW Nowoczesna Rzeczpospolita Mosińska/ we wszystkich okręgach wystawiliśmy swoich kandydatów. Głosy oddane przez Państwa przełożyły się na 6 mandatów w nowej Radzie, za co serdecznie dziękuję. Radnymi zostali: Jolanta Szymczak, Agnieszka Gorzyńska, Marian Osuch, Waldemar Wiązek, Ryszard Rybicki i Dominik Michalak. W tym miejscu chciałbym podziękować także wszystkim radnym naszego Komitetu, którzy przez wiele lat pracowali na rzecz samorządu mosińskiego. Wasze zaangażowanie i praca przełożyły się na wiele skutecznych działań, za co jeszcze raz dziękuję.

Pozostałe komitety wprowadzą następującą liczbę radnych:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej- 5

Praworządna Gmina – 4

Razem dla Gminy – 4

KW Miłośników Mieczewa – 1

KW Krosno -1

/szczegółowe protokoły wyborcze znajdziecie państwo tutaj:

Plików:
pdf.png Protokoły z głosowania do rady gmina Mosina rok 2014 HOT
Data 19-11-2014 09:42:27 Wielkość pliku 1.25 MB Download 545 Pobierz

pdf.png Protokół z głosowania na burmistrza gminy Mosina rok 2014 I tura HOT
Data 19-11-2014 09:43:29 Wielkość pliku 1.19 MB Download 514 Pobierz

pdf.png Zestawienie wyników głosowania do rady gmina Mosina rok 2014 HOT
Data 19-11-2014 09:44:24 Wielkość pliku 3.74 MB Download 509 Pobierz

 /

Przed nami II tura wyborów, która odbędzie się 30 listopada. Składam podziękowania wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w wyborach samorządowych i oddali na mnie głos. Powierzone mi zaufanie zobowiązuje. Ze swojej strony mogę zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby poprzez swoją pracę i współpracę z  całą Radą Miejską w Mosinie dbać o rozwój naszej gminy i realizować zadania, które przed nami stoją.

To Państwo ostatecznie zadecydujecie, w jakim kierunku będziemy się rozwijać.

Licząc na Państwa głos,

 /-/ Waldemar Krzyżanowski

Kandydat na Burmistrza Gminy Mosina 


Tomasz Fabisiak popiera Waldemara Krzyżanowskiego

"Tomasz Fabisiak, niezależny kandydat na Burmistrza Gminy Mosina.

Korzystając z okazji chciałbym przede wszystkim serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos 16 listopada, podczas I tury wyborów na burmistrza Gminy Mosina. Zgłosiłem swoją kandydaturę, ponieważ chciałem realizować marzenia mieszkańców. Przepraszam tych, którzy chcieli poznać mnie osobiście, a nie mieli takiej okazji.

Przed wyborami nie jeździłem na spotkania przedwyborcze gdyż na takich spotkaniach trzeba obiecać wiele rzeczy, aby wypaść lepiej od innych kandydatów, a ja nie składam obietnic bez pokrycia. Przed nami druga tura wyborów.
Zachęcam wszystkich Państwa do udziału w tym święcie demokracji.

Ja osobiście oddam głos na Waldemara KRZYŻANOWSKIEGO i zachęcam do tego wszystkich mieszkańców naszej gminy."


*materiały pozyskane z materiałów publikowanych przez kandydata w internecie

 

Pokaż poprzednie komentarze
 • To poparcie to kolejny przykład obłódy i zakłamania. Anonimy w szmatławcu pana WK, straszą go, że złamał prawo i jest tępakiem samorządowym, a koleś wygaduje kolejne bzdury na temat tego jak to się nie spotykał z mieszkańcami bo nie będzie składał obietnic bez pokrycia. To chyba tylko menadżeruw w bankach uczą takiego nawijania makarony na uszy klientom, byle omotać i wyciągnąć kasę. Strach pomyśleć, jakby taki pojawił się w urzędzie na jakimś stołku. Co ? Też nie będzie rozmawiał, żeby nie składać deklaracji bez pokrycia. W sumie oszczędny gość - mógłby pracować w domu "zdalnie" - bo spotkania z petentami zbędne :)
  Poparcie dla pana WK złożonego przez p. Fabisiaka jest przykładem obłódy.
  p.s.
  A podobno pan WK "Ponad wszystko nie cierpię: Fałszu i obłudy"...

  0 Lubię
 • Jaki pan, taki kram.
  W urzędzie straszenie pracownikow Rysim trwa w najlepsze.

  0 Lubię
 • A pewnie, że straszenie trwa!
  Urzędnicy i ich rodziny to spora grupa wyborców!
  Niejeden głos oddano za "posadę" w znacznie większych sprawach...

  Ale jak rozumiem profesjonalizm naszych urzędników nie budzi powodów do obaw o weryfikację kompetencji....;)

  Pan Viceburmistrz znów strzala sobe w stopę wysyłając sygnał:
  Jak przyjdzie Ryś, to Was powyrzuca (czytaj: zrobi weryfikację), bójcie się bo jesteście niekompetentni...???

  Takich Pan Viceburmistrz zatrudniał? Hańba!

  0 Lubię
 • Ale strażaków z OSP Radzewice, tym prostym tekstem, "ze ich nowy zlikwiduje", wystarczająco wystraszył i wszyscy, jak jeden mąż, oddali głos na WK.
  Dorosłe chłopy, a takie głupie :(

  0 Lubię
 • Osobiście nie przypominamy sobie, żeby ktoś patrzył nam przez ramię gdy głosowaliśmy, notabene w Radzewicach nikt nie robił agitacji wyborczej w kierunku swojego kandydata na burmistrza w przeciwieństwie do Mieczewa.
  W każdym razie jak komuś będzie dziać się krzywda, to „głupie chłopy” a i „baby” z Radzewic przyjadą na ratunek.
  Dla rozwiania wątpliwości:
  R o z d z i a ł V I
  ZMIANY STATUTU I ROZWIĄZANIE OSP
  § 37
  Zmianę statutu i rozwiązanie OSP uchwala walne zebranie członków większością 2/3 głosów przy obecności co najmniej ½ ogólnej liczby członków.
  § 38
  1.Wnioski o zmianę statutu i rozwiązanie OSP może składać zarząd OSP z własnej inicjatywy lub na zgłoszone mu żądanie co najmniej ½ ogólnej liczby członków.

  0 Lubię
 • W Mieczewie agitacji "burmistrzanej" też nikt nie robił...
  Radnego - owszem popieraliśmy, podobnie jak Radzewice swoją kandydatkę i nic w tym złego nie widzę...;)

  0 Lubię
 • Ukłony dla strażaków - durne wpisy należy nomen omen "zlać". :)

  0 Lubię
 • Trudno nie odnieść wrażenia, że nasz "nielot" jak tononcy bżytwy sie chwyta. Wszystkie chwyty dozwolone - włącznie z krytykowaniem kontrkandydata przez anonimów - ale to już taki standard w tym ugrupowaniu i stowarzyszeniu (odsyłam do prywatnej strony nielota, bo komitet wyborczy boi się takich publikacji, no chyba, że wydają kolejny "papier toaletowy" rozdawany za darmo w naszych skrzynkach). Kichają w gacie i ze strachu się nie podpisują pod tym co naskrobią w gazetkach śmieciowych i innych miejscach. Niedobrze się robi tego wszystkiego.
  Ludzie zmieńmy coś w tym naszym grajdołku. Bo jak WK będzie burmistrzem, to tylko miotłe i pozamiatać - będzie gorzej niż było :(

  0 Lubię
 • A nie mówiłam... nielot już się pogubił w tym co pisze i robi: "Historia kołem się toczy"
  Wszystkie chwyty dozwolone ??? Wierutne kłamstwa również ?

  0 Lubię
 • Jakaś świnia powiesiła Pana Burmistrza na twarzy Pana Falbierskiego...
  Brak słów...
  Pomijam brak kultury, ale tutaj to tylko buta i chamstwo słomą wychodzi....
  Wstyd Panie Burmistrzu.
  Brak elementarnego poczucia kultury...
  Ale cóż... W wyścigu po stołek środki się nie liczą... No to niech do nas Pan raz kiedyś przyjedzie.... Zapraszamy!:(

  0 Lubię