Akt wandalizmu

  • Adminek
  • Kategoria: Sprawy sołeckie
  • Odsłony: 1203

Z przykrością musimy poniformować, że komuś przeszkadzała nasza tablica informacyjna z mapą miejscowości.


Nieznani sprawcy wykorzystali ją jako miejsce na zamieszczenie wulgarnych i obraźliwych tekstów.

Sprawa została zgłoszona do organów ścigania.

Prośba - jeżeli ktokolwiek cokolwiek widział lub słyszał  o tym temacie prosimy o kontakt z redakcją (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) tel. 601093145 lub bezpośrednio z Sołtysem.


Przypomnę tylko, że tablica została wykonana ze środków fundusz sołeckiego, o którego przeznaczeniu decydowali mieszkańcy. 

Komentarz (0) Odsłony: 1203

Budżet obywatelski - informacje

Radni Mosiny podjęli uchwałę nr XXXI/256/16 w dniu 17 maja 2016 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Gminy Mosina na temat części budżetu Gminy Mosina na 2017 rok, przeznaczonej do zrealizowania w formie Budżetu Obywatelskiego.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1226

Zebranie wiejskie - dyskusja nad projektem planu miejscowego

5 maja 2016 odbyło się zebranie wiejskiego, którego głównym celem była dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów części wsi Mieczewo tj. terenów lasów, terenów potencjalnych dolesień, terenów łączników ekologicznych, terenów rolniczych na obszarze wsi.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1282

Perypetie z wodą na sesjach rady gminy

  • Adminek
  • Kategoria: Sprawy sołeckie
  • Odsłony: 1043

Problem wody w naszej wsi to temat odwieczny i poruszany przez mieszkańców na każdy zebraniu. Dużo już na ten temat pisaliśmy na łamach naszego serwisu, wiele spotkań się odbyło z osobami odpowiedzialnymi za stan rzeczy. 

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1043

Budżet obywatelski Gminy Mosina – propozycje

  • Przemysław Mieloch
  • Kategoria: Sprawy sołeckie
  • Odsłony: 1159

Przestawiamy propozycje założeń budżetu obywatelskiego, jaki został zaprezentowany radnym na wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Inwestycji, Mienia Komunalnego i Ładu Przestrzennego oraz Komisji Promocji Gminy i Współpracy Samorządowej w dniu 23 marca br.

Czytaj więcej Komentarz (0) Odsłony: 1159