Biegacze - reaktywacja

"Zastanawiałam się też czy tu w Mieczewie jest jeszcze jakaś biegająca duszyczka, która może doczytała ten artykuł do końca, która może zaobserwowała u siebie przynajmniej jedno z opisanych zjawisk i która może zechciałaby się ujawnić?"

We wrześniu 2009, gdy mieczewo.com "raczkowało", Ania nieśmiało napisała artykuł "Życie w biegu". Kilka tygodni później ruszyło nasze forum dyskusyjne. Pojawił się jeden z pierwszych wpisów "cześć, czy jest ktoś w Mieczewie, kto biega? Może znajdzie się parę chętnych osób do wspólnych treningów np. w weekendy." Dzisiaj ten wątek liczy ponad 1100 postów i blisko 30 tys. odsłon.

Jednak nie to jest najważniejsze.

To wszystko zainicjowało czynne działania innych biegaczy, którzy zaczęli się regularnie spotykać i wspólnie biegać. Kolejnym etapem były wspólne starty w różnego typu biegach, półmaratonach, ultragwintach. 

W ostatnim czasie wspólna aktywność sportowa trochę przygasła. W związku z tym jest propozycja, aby wrócić do wspólnych weekendowych biegów. W nawiązaniu do sugestii Michała, zamieszczamy sondę, aby znaleźć wspólny termin do którego wszyscy mogliby w miarę możliwości się dopasować.

Gorąco zachęcamy wszystkich aktywnych biegaczy, a także tych, którzy chcieliby trochę wspólne pobiegać. Warunki biegowe zawsze są dostosowane do początkujących.

Głosujcie, komentujcie, bierzcie udział w dyskusji na forum