Bezpłatne konsultacje nawyków żywieniowych i analiza składu masy ciała

W sobotę 18 sierpnia będziemy mieć przyjemność gościć w Centrum w Świątnikach Trenerów Odżywiania z Poznania.

 Swą wiedzę pogłębiają na szkoleniach prowadzonych przez najlepszych lekarzy i specjalistów (jak prof. Dr David Heber, dr Johnn Agwunobi, dr Juan Alvarez Garcia), którzy na co dzień są doradcami do spraw żywienia w NASA, prezydenta USA czy zajmują się odżywianiem czołowych sportowców takich jak Christiano Ronaldo. W związku z dużym doświadczeniem, a także umiejętnością skutecznego przekazywania informacji i oddziaływania na podopiecznych prowadzili gościnnie prelekcje m.in. dla studentów i nauczycieli akademickich na Uniwersytecie Przyrodniczym, Politechnice Poznańskiej, dla pracowników Narodowego Banku Polskiego.

O g. 11:00 przeprowadzą dla nas warsztaty o tematyce: ,,Znaczenie i zalety wykorzystania zbilansowanego odżywiania oraz kontroli składu ciała w życiu codziennym’’.

Dodatkowo będzie możliwość skorzystać bezpłatnie z konsultacji nawyków żywieniowych, połączonej z analizą składu ciała, gdzie sprawdza się 10 parametrów m.in. nawodnienie, ilość tkanki mięśniowej, tłuszcz trzewny, mineralizację kości, wiek metaboliczny.

Konsultacje będą przeprowadzane indywidualne, dlatego wymagane są zapisy na konkretną godzinę od 12.00 co 45 min dwie osoby, ponieważ będzie dwóch trenerów.

Zapisy na bezpłatne konsultacje i analizę składu ciała pod nr tel. 518 488 799

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Skomentuj jako gość

0
Twoje komentarze mogą być moderowane przez administratora.
warunki użytkowania.