Operator wózka widłowego poszukiwany

Cena: 3050-3650 PLN
Telefon: 502700017
e-mail: biuropoznan@biznespartner.com
Dodane 2017-08-24 13:01:32

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej Biznes Partner Sp. z o.o., nr rej. 491 - jest obecna na rynku polskim od 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zapewnianiu stałych i czasowych rozwiązań rekrutacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany zespól specjalistów i konsultantów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby do pracy jako:

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Koninko k/Poznania

Zadania:
- operowanie wózkami widłowymi wysokiego składowania
- wykonywanie prac magazynowych: sortowanie i kompletacja zamówień, rozładunek i załadunek towaru, przyjęcie i wydanie towaru
- obsługa komputera, skanera

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania
- doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składu
- dyspozycyjność

Gwarantujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne 3050 zł brutto + premie wydajnościowe 400-600 zł brutto
- pracę na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
- szkolenie stanowiskowe
- odzież roboczą

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie SMS o treści PRACA KONINKO pod numer 502 700 017 lub przesłanie CV na adres biuropoznan@biznespartner (o tytule: PRACA KONINKO) z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Na pewno się odezwiemy!

Lokalizacja

Koninko, 62-023

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 42
Wyświetlony: 25
Wygasa: 2017-09-23 13:01:32