Praca szuka człowieka

Poszukujemy osoby która zaopiekuje się świetlica wiejską.

Świetlica wiejska w Mieczewie przeszła w ostatniej dekadzie gruntowny remont zewnętrzny i wewnętrzny. Trwają ostatnie prace wykończeniowe i już niedługo cały obiekt będzie w pełni funkcjonalny, mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu i chętnie będziemy wspólnie z niego korzystali. Aby zapewnić dostępność obiektu i utrzymać porządek potrzebujemy osoby która zadba o naszą świetlicę a w przyszłości może będzie miała ochotę na prowadzenie różnych zajęć i aktywności np. dla dzieci, młodzieży. Poszukujemy zatem osoby energicznej, kreatywnej która będzie miała pomysł na ożywienie tego budynku.

Od kandydata wymagamy ukończonego 18 roku życia.

Jesteś studentem, chcesz zdobyć doświadczenie? Pracujesz na etacie i chcesz dorobić? A może jesteś emerytem i chętnie zagospodarujesz czas dzieląc się doświadczeniem?

Początkowo do zadań będzie należało sprzątanie świetlicy i terenu przed świetlicą oraz nadzór nad osobami przebywającymi w obiekcie. Współpraca z sołtysem w zakresie utrzymania pełnej sprawności i funkcjonalności obiektu oraz wyposażenia, zgłaszanie usterek, zapotrzebowania na wyposażenie.

Wymagana dyspozycyjność minimum 2 x w tygodniu po 2 godziny, dni tygodnia do ustalenia. W przyszłości możliwe rozszerzenie czasu pracy, zakresu zadań lub współdzielenie obowiązków z drugą osobą.

Umowa zlecenie.

Zgłoszenia prosimy przekazywać do sołtysa Romka Kolankiewicza bezpośrednio:

ul. Ogrodowa 5 Mieczewo

lub pocztą elektroniczną:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły pod telefonem

513001349