zajęcia sportowe dla dzieci od 26.10 w Mieczewie

Sport to zdrowie, a zdrowie to ruch.

Odciągnijmy nasze pociechy od komputerów, tabletów, smartfonów i zaproponujmy im świetną alternatywę spędzania wolnego czasu.

Już od 26.10 o godz. 12.00 rozpoczną się w Mieczewie zajęcia sportowe prowadzone przez Pana Szczepana Wojcieszaka - absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego, instruktora m.in. gimnastyki, pływania, lekkoatletyki. Obecnie pracuje także jako trener piłki nożnej dzieci i młodzieży.

Na zajęciach w Mieczewie dzieci będą miały okazję do uczestniczenia w grach i zabawach ruchowych ogólnorozwojowych, które wzmacniają siłę, szybkość oraz koordynację.

Nie zabraknie ćwiczeń z elementami gimnastyki akrobatyki oraz lekkiej atletyki. Ćwiczenia te doskonalą podstawowe cechy motoryczne, rozwijają u dzieci m.in. skoczność, gibkość, zwinność, wytrzymałość. Wzmacniają także wiarę we własne siły oraz kształtują charakter.

Będzie to świetny czas na aktywną zabawę i naukę współzawodnictwa.

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat. Planujemy utworzyć dwie grupy wiekowe.

I grupa – dzieci od 4 do 6 lat

II grupa – dzieci od 7 lat

Jeśli będzie zainteresowanie być może uda się wyłonić grupę piłki nożnej.

Zajęcia mogą się odbywać w piątki po godz. 15.00 lub w soboty w godzinach około południowych. Dokładny termin będzie można ustalić z rodzicami na pierwszym spotkaniu 26.10 o godz. 12.00

Pierwsze dwa zajęcia gratis, kolejne 15zł od dziecka.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr tel. 607 795 445.

 

 

 

 

 

  • Brak komentarzy